מילדות ליוותה אותי ידיעה פנימית, שאני כאן במטרה לעזור לבני-אדם באשר הם, במתן פתרונות והקלה במצוקותיהם, ביחד עם רצון עז להאיר דרכם, ולקרבם מחדש לאלוהות. הרגשתי,  שהתממשותי בחיים אלה, כאישה יהודייה, החיה בישראל, אינה מקרית ומכווננת היטב מלמעלה.

בצעירותי, חוויתי חוויות של 'התגלות' במצבי ערות ושינה, שלא הבנתי וידעתי את פשרן, הואיל והסביבה בה גדלתי הייתה  חסרת מודעות וכלים להכיל ולהתמודד,  משך שנים ארוכות קברתי יכולות אלה בתוכי. מצאתי 'מפלט' מסוים בקריאת ספרים שעסקו ברוחניות, ובהאזנה לתוכניות רדיו ששודרו באישון לילה, מאחר ובזמנו הנושא המיסטי היה פחות מקובל ומדובר.

לאורך מסע חיי, ועד הגיעי לגיל 36, הנחתי בראש סדר העדיפויות את הריפוי וההתפתחות האישית ושל האחרים. באופן טבעי, נמשכתי לעולם הטיפול, ולמדתי תרפיה בתנועה ( M.A), שמתמקדת ביחסי הגומלין שבין הנפש לגוף. כתרפיסטית בתנועה עבדתי עם גילאים שונים ואוכלוסיות מגוונות אולם, למרות הניסיון, הידע והדרך ההתפתחותית המשמעותית שעברתי, ליוותה אותי בהתמדה, תחושת כאב מהולה בתסכול, חשתי שישנו דבר מה 'אחר' שהנו 'מעבר' לכל מה שלמדתי והכרתי בחיי עד אז, דבר מה שאני משתוקקת לחבור אליו ורוצה להנחילו לאנושות ולעולם. חשתי כאדם שמגשש דרכו בעלטה, חיפשתי תשובות ולא מצאתי, זעקתי מבפנים.

סמוך לקיץ 2011, מספר חודשים לפני יום הולדתי ה-37, בהבזק של רגע אחד, שהתרחש במהלך ארוחת בוקר במקום העבודה דאז (גן לילדים עם אוטיזם), שמעתי את קולה של הנשמה אומרת בנימה מצווה: הגיע הזמן לעשות משהו עבור הנשמה, ובקיץ הזה ללמוד קורס תקשור! הייתי בטוחה, שבשל גילי המבוגר יחסית והיותי אישה רווקה, מדובר בהעשרה ותו לא, לא שיערתי בנפשי שביעוד שלי להיות מתקשרת ומורה רוחנית!  כמה שבועות לאחר מכן, יד הגורל והרגליים הובילו אותי לבית, בו נודע לי כי בדיוק למחרת בערב יועבר במקום קורס תקשור. למרות שהקורס היה קצר יחסית, וחלק מהמפגשים אף נדחו ולא התקיימו במועדם, מהרגע הראשון, מצאתי עצמי לומדת בשקיקה, ומתרגלת מידי בוקר 7 דקות של "מדיטציית הצ'אקרות". למרבה הכאב והזעזוע, האדם שבזמנו לימד את הקורס ותקשר את "מועצת התשעה", עזב מאז את הדרך, ולכן נבצר ממני לציין במי מדובר.

כשנה  לאחר שסיימתי את  קורס התקשור, בזמן חלימה בלילה, הועבר מסר מהנשמה, לעזוב את מקום עבודתי במשרד החינוך, ולהקדיש את כל כולי לעבודה אישית והתפתחות רוחנית, מעבר לזה לא נמסר מידע נוסף. באופן טבעי, הייתי אחוזת בהלה ופחד נוכח אי הוודאות, שלא לדבר על בני המשפחה, חברים וקולגות מסביבי, שהרימו גבות, ופחות או יותר חשבו שהשתגעתי. אולם, בתוכי ידעתי, שלא ארגיש שלמה אם לא אשמע להכוונה הפנימית. בחודשים שאחרי, הייתי עסוקה בלהתמודד עם התקפי חרדה, ובלהיות חסרת מילים ותשובות לשאלות שנשאלתי: אז מה את עושה במשך כל היום? מהן תכניותייך? מה עם עבודה ופרנסה? פנסיה?  

כדי לעזור לעצמי בהתמודדות עם החרדות מבלי ליטול כדורי הרגעה, חודשים ארוכים,  תרגלתי מידי יום מדיטציות, כתיבה עצמית, והייתי בתהליך חניכה אינטנסיבי, אצל מספר חונכים  בנוסף, למדתי במסגרת קבוצתית וקראתי הרבה חומר בנושא.

בבוקרו של יום רביעי ה-6.10.2012, בעודי נוהגת באוטו, לאחר מפגש חניכה, צמד המילים "אחוות האור" ניצת לראשונה בתודעתי, מלווה בחיזיון עדין ויפיפה של מעגל נשים לבושות לבן, מתנועעות יחד בסנכרון מושלם כאילו היו ישות אחת, המראה הרגיש קרוב ומוכר כל כך…הרגיש "בית".

מספר שבועות לאחר ההתגלות הראשונית, עברתי תהליך חניכה בשנתי, במהלכו למדתי לעבוד עם התדרים של "אחוות האור". התחלתי לעבוד עם אנרגיה זו, ולטפל באופן אינטואיטיבי בבני משפחה וקרובים, מבלי להבין ולדעת למה לצפות. ככל שהתמסרתי, הופתעתי מעוצמת התדרים והמסרים, שירדו עבורי ועבורם.

אט אט, בתהליך שארך חודשים ארוכים למדתי להכיר  את "אחוות האור". בהדרגה, נעשיתי מודעת לכך,  שהקשר שלי עם "אחוות האור" הנו עתיק יומין, ומשתרע על-פני תקופות חיים רבות הרבה מעבר לעידן הנוכחי. בעדינות, "אחוות האור" חשפה בפני את גלגולי התנכיים, והאירה את הקשר שלהם  לבחירה הנשמתית ולנתיב הייעודי בפרק החיים הנוכחי. התגלה לי, שהייתה לי הזכות לחיות לצדם של האבות אברהם ויצחק, להיות בקשר דם עם "יעקב אבינו", "משה רבנו", "שמואל הנביא", "המלך דוד"," המלך שלמה" וישוע, ולחיות לצדו של "הנביא מוחמד", זו הסיבה שכל השלושה- משה, ישוע והנביא מוחמד קרובים ללבי, דבקתי באורם עד שדרכם הפכה לדרכי, תורתם נעשתה תורתי! לעיתים קרובות, אני נשאלת, האם אני שומרת את מצוות היהדות אז התשובה היא בהחלט כן! העובדה שהנני שומרת שבתות וחגים ומחויבת ליהדותי, היא זו שמעניקה לי את החופש לנוע מעבר לדת!

היום, חיי על כל היבטיהם, מוקדשים למען ובשירות חזון ההיררכיות הבריאתיות ו"אחוות האור", לתקופה זו של "שארית הימים"  ("אחרית הימים") אשר חרטה על דגלה את החזרה אל ה-"ראשית" קרי, שיבה אל מצב "גן-עדן", של יחסי אהבה, שותפות ויצירה בין האדם לרוח. מאז 2012, "אחוות האור" מעניקה מיידעים ביחד עם כלים טיפוליים חדשניים, במטרה לסייע בתהליכי הבראה וטיפוח "עצמאות רוחנית" לכל מי שליבו חפץ.