צופן "פברואר" ומזל דלי: המעבר מיסוד האוויר "הרעיוני" ליסוד המים "ההריוני"!

 

"אחוות האור"

 14 פברואר, 2017   עריכה מחודשת: 6 פברואר 2018

 

אהובים-יקרים, בשמות החודשים הלועזיים והעבריים 'מקודדיםמהויות תדריות-תודעתיות, על-מנת שבבוא העת, בתואם למגמה האבולוציונית הן 'תופעלנה' ותהווה  'זרז' להתפתחות רוחנית ועליה בתודעה, והרי צופן המילה "קודים" הנו "קידום" הווה אומר, קידום המין האנושי!

 

אהובים-יקרים, חודש פברואר מביא אל מרחבכם הארצי-האדמתי את תדרי המים הנקביים, אולם  בשונה מקודמו ינואר,  אשר הדגיש את איכותם הצלולה-השקופה של המים, חודש פברואר מכוון אל האיכות העמוקה-הנסתרת של המים, במובן של הסודות האצורים במעמקי האדמה והרי צופן המילה "עומק" הנו ע'-עין שלישית, ו'- ו החיבור, מ'-מים, ק'-קרקע!

 

אהובים-יקרים, יותר מפעם בעבר ציינו שאותה ישות נאצלה של גאיה, רוח האדמה, קיבלה על עצמה במסירות מוחלטת את רובד הקיום הגשמי, כמה הוד וקסם יש ביכולת של גאיה להצמיח מרחמה אין סוף זנים ומיני עצים וצמחים אשר מעניקים מענה לכל צורכיכם הרוחניים, הרגשיים והפיזיים: ריחם ויופיים של הפרחים פותחים את הלב ומחברים אתכם לתדרים של שמחה וחגיגיות, הצמחים, הירקות והפירות משמשים למזון ולריפוי, הכותנה לייצור בגדים ונייר, העצים לבערה ולבניה, וכן הלאה, הלכה למעשה, כל מה שהנכם זקוקים לו, קיומית והתפתחותית, נובע באורח פלאי ממש מבטנה של גאיה, והרי צופן השם "פברואר" מרמז על האוצרות העולים מבטן האדמה: "פברואר" מלשון "פָּרוּ" ו-"בְּאֵר"! אין זה מקרי שבלוח השנה העברי, החודש המקביל "שבט" הנו חודש חגם של העצים והצמחים…

 

אהובים-יקרים, הואיל וחודש פברואר מדגיש את האיכות העמוקה-הנסתרת של המים, ואת אותם אוצרות שעולים מבטן האדמה, חודש זה שם "בקדמת הבמה" את הסנכרון המקודש שבין צ'אקרת העין השלישית, האמונה על "ראית הנסתר", עם  צ'אקרת מקלעת השמש, "מרכז ההזנה", הממוקמת בבטן, המנטרה אשר מסייעת לעירור הסנכרון התדרי בין שתי הצ'אקרות הנה "עם קם", אשר צופנה הנו: ע'-עין שלישית, מ' ו-ק' האותיות הראשונות של "מקלעת השמש", ומ'-מים!

 

אהובים-יקרים, המילה "בְּאֵר" אשר מוצפנת בשמו הלועזי של החודש מחברת אל מזל החודש "דלי", ומעניקה לו את האיכות המשלימה של יסוד המים,  אנו נסביר, באסטרולוגיה הדלי משתייך ליסוד האוויר ומסמל חשיבה רעיונית, מקוריות וחדשנות, והרי "דלי" בהיפוך אותיות הנו "ילד",  ואכן עולמם של ילדים הנו עולם הדמיון והמשחק, ילדים חוקרים ומתנסים ברעיונות בצורתם התיאורטית טרום הבאתם לידי מימוש במציאות הפיזית, כך למשל, ילד שאוהב לבנות בניינים מקוביות עתיד יום אחד להפוך לאדריכל, ילד אחר שאוהב לבנות מטוסים עשוי להפוך בבגרותו לטכנאי מטוסים וכן הלאה, זוהי אם כן 'הזווית' האווירית של מזל דלי אך מה בנוגע להיבט של המים?

 

אהובים-יקרים, הדלי מהווה כלי קיבול לנשיאת מים, ובתקופות קדומות  שימש גם לשאיבת מים מהבאר, חשוב להבין, שבעוד שיסוד האוויר מסמל את השלב הראשוני של "הגיית תכנית רעיונית", יסוד המים אמון על פיתוחה וטיפוחה, הפרייתה והבשלתה של התוכנית! בדיוק כשם שזרע שנטמן באדמה או מונח בצנצנת זקוק למים על-מנת להנביט ולגדול, וכשם שעובר מתפתח ברחם שהנו מרחב של מים!

 

אהובים-יקרים, באסטרולוגיה הזמן הנוכחי מכונה" עידן הדלי", תקופה זו מניחה ב"קדמת הבמה" את  המעבר של האנושות לחשיבה מופשטת או במילים אחרות "חשיבה אווירית" בעקבות כך,   האצה טכנולוגית אשר במרכזה פיתוחם של אביזרים לאחסון מידע והעברתו במהירות הבזק לכל מקום ברחבי הפלנטה, אוויר עם מים זוכרים?

 

אהובים-יקרים, בדומה למזל דלי גם שמו העברי של החודש נקשר עם יסוד האוויר: "שבט" מלשון  "שֵׁבֶט" כלומר מטה! בכתובים, האלוהות מורה למשה להרים את מטהו כלפי מעלה, אקט סמלי המבטא את החיבור לרוח, קרי, ליסוד האוויר, והרי צופן המילה "אוויר" הנו "אור י'", באמצעות תנועה מקודשת זו של הנפת המטה כלפי השמיים ולאחר מכן הטייתו כלפי המים ים סוף נחצה לשניים: "ואתה הרם את מטך ונטה את ידך על הים ובקעהו" (שמות י"ד, ט"ו).

 

לאלה מבניכם אשר מעוניינים להעמיק עוד, להלן 'הוראות הפעלה' למדיטציית "עם קם" ההולמת חודש זה:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

  1. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות (מלמעלה למטה) מתוך כוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן
  2. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו צינור אור/סולם אור נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים
  3. דמו קרן אור מוזהבת נשלחת ממרכז העין-השלישית אל מרכז "מקלעת השמש", נשמו נשימות מודעות אל קשר נסתר מקודש זה
  4. אפשר לשהות עוד כמה רגעים בסנכרון התדרי שבין העין-השלישית ל"מקלעת השמש", תוך כדי חזרה על המנטרה "עם קם" ( בלב או בקול)
  5. בזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם

 

אהובים-יקרים, בתום תמסורותינו אנו מברכים אתכם בחודש עטור רעיונות שמפיחים חיים ומתפתחים  להריונות!