צופן 2020: דרך הזחל או הפרפר ?

"אחוות האור"

31 דצמבר, 2019

 

אהובים-יקרים, שנת 2020 היא שנה שתיחרט בלבבות של אנשים רבים אולם, באופן שונה לגמרי: יש שעבורם שנה זו תהייה מטלטלת במיוחד,  שנה של מעין "רעידת אדמה" ואפילו "התפרצות געשית", תוך כדי שהם  נאבקים בכל כוחם למצוא משהו להיאחז בו  לעומתם, יהיו אלה שיגלו שיש להם "כנפיים" ואף יעזו לעשות בהן שימוש!

 

אהובים-יקרים, בהתבוננות על הספרות שמרכיבות את השנה החדשה אפשר לראות,  ששתי ספרות השתיים מדמות שני סוסים, ושני האפסים הן מטאפורה לשני גלגלי הכרכרה. בהגיית המילה "כרכרה" מתקבל צמד המילים "קיר קרה" בא ללמד, שהכרכרה דוהרת שמאלה ( הכיוון שמסמל את העתיד לעומת ימין שמייצג את העבר) אלא, שבנקודה מסוימת היא פוגשת קיר,  מנקודת המבט הליניארית ברור לגמרי, שהכרכרה אינה יכולה לעבור דרך הקיר, ושנדרש כאן פתרון אחר לגמרי!

 

אהובים-יקרים, האם שאלתם עצמכם  אי-פעם, מדוע גיבורי העל בדמות "סופרמן" ו"וונדר-וומן", מסתובבים סביב עצמם בכל פעם שהם רוצים להתחבר לכוחות העל-אנושיים שבהם? זאת מאחר, והתנועה הסיבובית  מסמלת את המעבר מחוקיות הכבידה הקווית לזו הספיראלית הרב-ממדית!

 

אהובים-יקרים, העלו בעיני רוחכם  מראה לפיו, במקום שהכרכרה תדהר אל-עבר הקיר עד שתתנגש בו ותתפרק לחלקים, היא מתחילה לנוע במעגלים סביב עצמה, במעין תנועה ספיראלית, עד אשר היא  מתרוממת מעלה, ומנצחת את כוחות הכבידה! במצב זה, קיומו של הקיר הופך חסר משמעות הואיל, ואין היא כפופה יותר לחוקיות הזמן הליניארי של עבר, הווה ועתיד ! אין זה מפתיע, שתמונה זו עשויה  להעלות בכם תחושה של היכרות מוקדמת  מזמן אחר הכוונה , לסיפור המקראי שמתאר את עלייתו השמימה של "אליהו הנביא":  "…רכב אש וסוסי אש ויפרידו בין שניהם ויעל אליהו בסערה השמימה" ( מלכים ב,' ב' י"א).

 

אהובים-יקרים, "אליהו הנביא" הפעיל את הרב-ממדיות שטבועה בו בעשותו כן, הוא הניח את זרעי ההתעוררות לתקופה זו של "אחרית הימים", למען עוד בני-אנוש יתעוררו לרב-ממדיות שטמונה בהם!

 

אהובים-יקרים, שנת 2020 הנה שנה בה החלוקה בין שתי הקבוצות של המין האנושי תלך ותעמיק: אלה שיבחרו להישאר כלואים בתוך תודעת החומר-המוגשם של הזמן הליניארי וחוקיות הכבידה לעומת, מי שיבחרו להתעורר לרב-ממדיות שטבועה בהם, ולהיותם "עצמי אור" בתוך "עצמי עור".  הספרה שתיים, שמופיעה פעמיים, מייצגת היבט זה של שונות, הפכיות וקוטביות.

 

אהובים-יקרים, כאשר מחברים את המספרים עשרים ועוד עשרים מקבלים את המספר ארבעים שמסמל "טרנספורמציה" ( 40 יום "משה רבנו" על הר סיני, 40 שנה במדבר ועוד) בטבע, הזחל שהופך לפרפר מבטא טרנספורמציה ברמה הגבוהה ביותר!

 

אהובים-יקרים, שנת 2020 צופנת בחובה פוטנציאל כביר לטרנספורמציה הואיל וכך, חשוב להביא בחשבון, שבמסגרת קדושת חופש הבחירה, גופכם, המרכבה שלכם, ממתין לאישור שלכם לעבור למצב של רב-ממד! ההמלצה, להצהיר 3 פעמים ביום (או יותר) את המנטרה: "גוף יקר אני מאשר/ת לך לעבור לרב-ממדיות שטבועה בך!". בכל פעם, שעולה מחשבה על העתיד- תכניות למחר, לעוד שבוע, לחודש או לשנה הבאה מומלץ להתחבר לתמונה של הכרכרה בתנועה הספיראלית  של הרב-ממדיות. אפשרו לגופכם להפתיע אתכם, וליצור עבורכם את התסריט הפוטנציאלי הגבוה ביותר, מעבר למה שהתפיסה האנושית יכולה להעלות על דעתה כאפשרי, ועל-ידי כך העניקו לעצמכם את השי הגדול מכל-לשוב להיות הפרפר ששכחתם שהנכם!