צופן "נס" וה- "up real"  של חודש אפריל!

 

"אחוות האור"

1 אפריל, 2016

עריכה מחודשת: 14 אפריל, 2017

 

אהובים-יקרים, רובכם חשתם היטב את האינטנסיביות ואת האנרגיות העוצמתיות שאפיינו את החודש שהסתיים, אשר צופן שמו "מרץ"  מלשון "מֶרֶץ" מלמד על אותה איכות תדרית מואצתנמרצת!

 

אהובים-יקרים, בתחילת מרץ באנו והצהרנו בפני אותו מעגל של תלמידים מסור-נאמן: "צפו לבלתי צפוי!" ואכן, חודש זה התאפיין בשינויים פתאומיים ומעברים חדים בכל תחומי החיים: לימודים, עבודה, בית וכן הלאה, אולם, בראש ובראשונה במערכות היחסים! פרידות וניתוקים בלתי-צפויים מחד, מאידך, מפגשים קארמתיים עם אנשים חדשים…פעמים, המשך של מערכת היחסים הקיימת אולם ממקום שונה לחלוטין! רבים מבניכם, נותרו "פעורי פה" נוכח הקצב המהיר והמואץ בו התרחשו הדברים, התחושה שאפפה חודש זה הייתה של "אבדן שליטה", כאילו "יד נעלמה" הגיחה לפתע משום מקום, טרפה את הקלפים בבת-אחת, ואז ארגנה והניחה אותם מחדש בסדר שונה לחלוטין, כמו כורזת: "משחק חדש!" אמנם, אצל חלקכם, השינויים הפתאומיים עוררו סוג של "אי-נוחות", ויש שאף חוו קושי עצום יחד עם זאת, חשוב שתדעו שהכול מכוונן היטב על-ידי ההשגחה העליונה, גם אם בשלב זה הנכם מתקשים לראות את "התמונה המלאה" ולהבין את הסיבתיות הגבוהה (דבר שהנו מובן וטבעי לגמרי) חשוב שתזכרו, שלשינויים ולתמורות תכלית מקודשת אחת-יציאה לתנועה חדשה!

 

אהובים-יקרים, וודאי תשאלו: ומה צפוי מכאן והלאה? ואנו נענה ברצון כי, צליל הגיית שמו של חודש "אפריל", נשמע כמו צמד המילים בשפה האנגלית  up real""  הווה אומר, "מעל המציאות", מכאן, שחודש אפריל שבפתח, מביא עמו ביתר-שאת האצלות אור עליונים ותדרים עילאיים שהנם מעל החוקיות המוכרת במרחב ארץ, דבר זה נרמז היטב, גם בשמו של החודש העברי המקביל "ניסן" מלשון "נס י'", מלמד על מה שהנו מעל חוקי הטבע ומעבר למציאות הפיזית

 

אהובים-יקרים, מזל החודש "טלה" מסמל את העצמי האלוהי אשר מהותו שלמות וטוהר, תום ורכות, בעוד שטבע העצמי האנושי, שמסומל על-ידי הזאב, הנו קיבעון וקפיאה על השמרים, טבע העצמי האלוהי הנו צמיחה והתפתחות מתמדת, במילה "טלה" מוצפנת המשמעות "טל ה'" כלומר, בדומה לטיפות הטל בעלות כוחות החיים והצמיחה, הרעננות וההתחדשות הואיל וכך, האתגר ההתפתחותי של החודש הנו, לחנוך בעוד רמה את העצמי האנושי כך שיפעל בשירות העצמי האלוהי, כפי שמוצפן בדברי ישעיהו: "זְאֵב וְטָלֶה יִרְעוּ כְאֶחָד…" (ס"ה, כ"ה), והרי תמציתו המקודשת של "חג החירות" הנחוג בחודש זה הנו, לעורר את זיכרון "יציאת מצרים" בה נפתחו  לראשונה שערי החניכה וההתקדשות, עבור יחידים וקבוצות, אשר בעת הרת גורל זו של "אחרית הימים" ומעברי עידנים, הנם מואצים ומועצמים עד מאוד, ומבקשים לבוא לידי סיום והשלמה!

 

אהובים-יקרים, ייתכן ותשאלו (מומלץ שכן…), כיצד ניתן 'לדוג' או במילים אחרות 'לתפוס' את אותם 'גלים תדרים', שנושאים באמתחתם פוטנציאלים של יצירה, מימוש והגשמה, בממד הארצי-האדמתי, באופן שלא נודעו כדוגמתם בעבר! התשובה לכך פשוטה-סינכרוניזציה! הווה אומר, יצירת אותה רמה של כוונה פנימית טהורה, נקייה מאגו ואינטרסים אישיים, שכל כולה אהבה ואחדות, מסירות ורצון טוב!

 

בברכת חודש אפריל "עטור ניסים", והרי צופן המילה "נס" הנו רשי תיבות של  "סנכרון נצחי"!!

אמן כן יהי רצון!