צופן אוקטובר ומזל מאזניים: היו מאזינים לתְּהוּדַת הטבור הקוסמי!

 

"אחוות האור"

10 אוקטובר, 2016

 

אהובים-יקרים, האתגר ההתפתחותי של חודש אוקטובר הנו, יצירת הוֹלְמוֹת לתְּהוּדַת המרכז הקוסמי! משמעות נשגבה זו, מוצפנת בשמו הלועזי של החודש: "אוקטובר" מלשון  "אקו"  (eco) שפירושו בלועזית הד/קול, ו-"טבור" בעברית פרושו מרכז

 

אהובים-יקרים, האנרגיות של אוקטובר מכוונות אתכם לנוע אל-עבר אותו  "מרכז פנימי" שלכם, זה הממוקם  בצ'אקרת מקלעת השמש, אשר דרכו הנכם יכולים לקלוט את גלי האנרגיה , ולהאזין לאותן תְּהוּדוֹת אשר עושות דרכן אליכם הישר מהמקור, קרי, מהטבור הקוסמי! הואיל וכך, חודש זה מניח  ב"קדמת הבמה" את הסנכרון המקודש בין  שתי צ'אקרות: מקלעת השמש האמונה על פיתוחו וטיפוחו של אותו "מרכז פנימי" שלכם, וצ'אקרת הגרון האמונה על שכלול יכולת האזנה הפנימית העל-חושית שלכם!!  

 

אהובים-יקרים, במזל החודש "מאזניים", מוצפנת אותה משמעות נשגבה של האזנה פנימית אשר מובילה ל"איזון הפנימי המשולש" של גוף, נפש ורוח, ומלמדת  על הקשר הנסתר-המקודש בין האזנה פנימית לבין  דיבור אשר מקורו איננו בעצמיות האנושית-הארצית שלכם אלא ברוחי הנשגב!  והרי צופן המילה "דיבור" הנו "דבר י'", הווה אומר, "דבר הרוח", או כפי שנוהגים הנכם לכנות זאת "תקשור"!

 

אהובים-יקרים, בעודכם נעים אל-עבר אותו "מרכז פנימי" שלכם, יכולים אתם לשמוע את "דבר הרוח" ולקבל מסרים ממקורות האור העליונים, אמת טהורה-מקודשת זו, מוצפנת בפרשת "האזינו" ( שתיקרא בשבת הקרובה! )  בה הוד-קדושתו משה,  טרום מותו, מעביר לבני ישר-אל את "שירת האזינו", אשר  תמציתה המקודשת הנה, הבאת "דבר הרוח" אודות מה  שצפוי לקרות אותם ב"אחרית הימים" (הזמן שבו הנכם נמצאים כעת!), השירה נפתחת במילים: האזינו השמיים ואדברה, ותשמע הארץ אמרי פי" (דברים ל"ב, א'),  מהטקסט ניתן ללמוד, שפעולת האזנה קודמת ואף "מכשירה את הקרקע" לפעולת הדיבור, כלומר, כדי להעביר את תמסורות הרוח,  נדרש מהאדם להפנות קשב באמצעות  האוזניים הפנימיות-התדריות!

 

אהובים-יקרים, יצירת אותה רמה של הולמות לאותן "קריאות תדריות" וגלי תהודה אשר  מקורן ב"טבור הקוסמי", מאפשרת לכם לנוע אל-עבר חוקיות חדשה לגמרי, עצמאית ובלתי-כפופה לחוקי הכבידה והפיזיקה השורים במרחבכם הארצי-האדמתי! מדובר במרחב תדרי-רוחי בו נסים הופכים ממשיים! החוויה במרחב זה היא של  "יד נעלמה" אשר כ"הרף עין", ובאופן שמחשבת בן האנוש אינה משגת, 'מושכת' אתכם החוצה מתוך מציאות פיזית נוכחית-קיימת, ומניחה אתכם בתוך מציאות אחרת ושונה לחלוטין, במילים אחרות, במקום חדש לגמרי בתַּצְרֵף!! ניתן לדמות זאת, למשחק "שחמט", בו הנכם מגלים לפתע, ש"החייל"/"הרגלי" שלכם  נמצא כמה מהלכים קדימה מהיכן  שהיה מונח רגע קודם לכן…

 

אהובים-יקרים, צופן שם החודש המקביל בלוח השנה העברי "תשרי" מלמד על אותה "רשת חוטי אור מוזהבת-נסתרת", אשר הנה מעל החוקיות המתקיימת בפלנטת ארץ: "תשרי" מלשון "רשת י"! ייחודה של רשת תדרית  זו הנה, שמתקיימים בה אינסוף מעברים נסתרים, באמצעותם יכולים הנכם  לעבור ממציאות אחת למציאות אחרת ללא תלות בגורמים של זמן ומרחב! תכונותיה האלסטיות של "רשת חוטי האור התדרית", הופכים כל תנועה ומעבר בתוכה לאפשריים ובלתי מוגבלים! ניתן לנוע לכל כיוון שרוצים: למטה/למטה, ימינה/שמאלה, קדימה/אחורה, בקו ישר או אלכסוני, כמו גם, למתוח או לכווץ, בקיצור, מתקיימים בתוכה אינסוף אפשרויות למעברים ממציאות קיימת לאחרת, ניתן לחשוב על כך, כמעבר מחוקיות של תנועה בתוך "מבוך", שבו חלק מהמעברים חסומים, ואפשרויות התנועה מוגבלות ומצומצמות, לחוקיות של תנועה בתוך "רשת", אשר המעברים כולם פתוחים,  ואפשרויות התנועה בתוכה אינסופיות ובלתי מוגבלות!  במילים אחרות, מעבר מ"מערכת לינארית" ל"מערכת רב-ממדית"! באיזה מערכת אתם מעדיפים למצב עצמכם?!

 

אהובים-יקרים, מומלץ בחודש זה לתרגל מדיטציה, שתכליתה סנכרון בין מרכז הגרון למרכז מקלעת השמש, ומכאן יצירת הולמות עם תהודת הטבור הקוסמי! להלן 'הוראות הפעלה':

מדיטציית "הטבור הקוסמי":

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

  1. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות (מלמעלה למטה) מתוך כוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן, ניתן לדמות נר דולק בכל צ'אקרה
  2. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו" צינור אור"/"סולם אור" נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים
  3. קחו מספר רגעים ונשמו אל המשולש האנרגטי שנוצר, מתוך החיבור המקודש שבין האוזניים למרכז הגרון ("משולש הרוח" אשר קדקודו פונה כלפי מטה)
  4. דמו קרן אור שמחברת בין מרכז הגרון (קדקוד המשולש) לבין מרכז מקלעת השמש, בעשותכם כן, שימו לב לגאומטריית "הגביע הקדוש" שנוצרת…
  5. התמקדו בנקודה המרכזית של "מקלעת השמש" ונשמו אליה, חושו את "מנהרת האור" (מעין "חבל טבור") שהולכת ונפתחת בהדרכה, ודרכה הנכם יכולים לקלוט את גלי האנרגיה ולהאזין לתהודת הטבור הקוסמי!
  6. בזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם