צופן 2019: תשע הטבעות במערכת העצבים המרכזית-המוח וחוט השדרה!

 

"אחוות האור"

4 ינואר, 2019

 

אהובים-יקרים, צופן השנה החדשה אלפיים ותשע עשרה, מלשון "תשע שער ה'", הנו בסימן של תשעה שערים, כנגד תשעה ירחי לידה,  אשר תכליתם "הנחת התשתית" לרצף שינויים באבולוציה של המין האנושי, לקראת מיצובה וכינונה של אנושות מ"זן חדש"! כל תשע ההטבעות והכיוליים האנרגטיים, שעתידים להתרחש במהלך השנה החדשה, קשרים למערכת העצבים המרכזית דהיינו, במוח ובחוט השדרה, הואיל ומערכת זו משפיעה על סך כל התפקודים של הגוף האנושי: הקוגניטיבי, הרגשי, החישתי, התנועתי ועוד,  יחד הם ישפיעו בטווח הארוך יותר, ויעצבו מחדש גם את המבנה המורפולוגי של הגוף האנושי!!

 

אהובים-יקרים, בדיוק כשם שהריון הנו בעל רצף של שלבים מוגדרים מראש, במובן זה שלא  ניתן לדלג על שלב מסוים או לשנות את סדרם, כך גם תשעת השערים קרי, תשעת ההטבעות האנרגטיות הנן בעלות סדר מוגדר מראש! בשלב זה, נאיר את "השער הראשון", שבשפתינו מכונה "שער הלב-שער הניצחון"!

 

אהובים-יקרים, מיקומה של ההטבעה הראשונה הנה בחוליה 12 בעמוד השדרה (  T5 מלשון thorax )  הווה אומר, בצ'אקרת הלב ! התנועה המקודשת ששייכת לשער הלב דומה לאות ז' בעברית או לחילופין לאות T  באנגלית ונעשית באופן הבא:  הטית הראש לכתף שמאל, הטיית הראש לכתף ימין, הטיית הראש קדימה כך שהסנטר נוגע בבית החזה, והפה נע לכיוון הלב! תפקידו של הכיול הראשון לסייע ביצירת שינוי רגשי ולחבר לתודעת הנצחיות והאינסופיות באופן זה, למגר רגשות נמוכים של פחד על סוגיו השונים וגם חרדה ממוות זאת ועוד, לתמוך ביצירת השינויים במערכות הבאות:

ידיים וזרועות– הידיים הן "השלוחות של הלב" ותפקידן להוציא לפועל את רצון הנשמה והחזון הרוחי,  ייווצרו אותם שינויים וכיולים אנרגטיים ב"זרועות" אשר "עוזרות" בהבאה לידי ביטוי, מימוש והגשמה של הרוחי בארצי!

נשימה– שינוי באיכות הנשימה על-מנת לאפשר קליטת אוויר ישירות מהממדיים העליונים, אוויר אשר מתודר בכוחות של אור, ריפוי והזנה, והרי צופן המילה "אוויר" הנו "אור י'"!

אוזניים וחוש השמע– פיתוח יכולת השמיעה הרב-ממדית אשר מאפשרת קליטת צלילים, מנגינות, ו"קריאות קוסמיות" מהממדים העליונים!  בהדרגה, חוש השמע יהפוך להיות רב-ערוצי במטרה ליצור את אותה רמה של סנכרון למגמות הבריאתיות העכשוויות, ולהביאן לידי ביטוי ועשיה בממד הארצי, והרי צופן המילה "שמע" בהיפוך אותיות הנו "מעש"!

חוש הראיה הפיזי והעל-טבעי– פיתוח חוש הראיה במובן של חדות, קליטת פרטים רבים יותר, וראיה למרחקים גדולים יותר במקביל, חוש הראיה העל-טבעי ( מרכז העין-השלישית) ילך ויתרחב גם הוא, כך שיהיה ניתן לראות מבעד לעצמים פיזיים וקירות!

חוש הריחחוש הריח ילך ויתפתח עד לרמה שניתן יהיה באמצעותו לקבל מידע אודות מקומות ואנשים ברחבי העולם!

הקול וחוש הטעם– אברי הפה, הגרון, קנה הנשימה וצינור הבליעה יעברו שינויים וכיוליים אנרגטיים, אשר ישפיעו בין היתר על איכות הקול, במובן שלאיכות הדיבור תהיה השפעה ממגנטת ומפקסת את הקשב של הזולת! מבחינת טעמים, יתעורר צורך לעבור למאכלים בעלי טעם מעודן יותר ופחות חזק וגס.

 

אהובים-יקרים, כפי שמבינים הנכם,  שינוי מסיים מוביל לשינוי נוסף, וכך בדומה לכדור שלג נוצרים עוד ועוד שינויים ותמורות באבולוציה האנושית! אמנם, מדובר בשינויים עוצמתיים ומבורכים, ההולמים זמן מקודש זה של "אחרית הימים" ומעברי עידנים יחד עם זאת, באופן טבעי, ככל שרמת המחויבות של האדם להתפתחות רוחנית נמוכה יותר כך השינויים יעטו צורה פחות נעימה של קושי וכאב, מצוקות וסימפטומים פיזיים לא מוכרים ובלתי מוסברים, וגם הרופאים והמדענים הטובים ביותר יעמדו משתהים שלא לומר חסרי אונים! תקוותינו, שעם העלאת המודעות, יותר ויותר בני אדם יבחרו להתחייב להתפתחות רוחנית כך שאותם שינויים ותמורות אבולוציוניות יביאו לרווחה ושמחה, שובע רוחי, רגשי ופיזי והרי לשם כך הם נועדו מלכתחילה! אמן כן יהי רצון!