צופן שנת 2018: כולנו אחד וכולנו נצחיים!

אהובים-יקרים, עם החלתה של שנת 2018  נשאלת השאלה איזה אתגר התפתחותי-תודעתי היא נושאת באמתחתה, ומהו אופן השפעתו על המצב הגופני של בני-האדם לאורך השנה הקרובה?

אהובים-יקרים, שנת 2018 מחברת אל התודעה והתדר של המספר 18 (ח"י בעברית), כאשר המספר 1 מבטא את התודעה של "אחדות החלקים", שבבסיסה ההכרה שכל בני-האדם ממקור רוחי אחד, גם אם נדמה לעיתים, שאנשים או קבוצות מסוימות הם האויבים המושבעים שלכם, ושעליכם להינתק ולהפריד עצמכם מהם חשוב שתדעו,  שתדרית הניתוק הנו אשליה, לא רק בגלל העובדה שהנכם חולקים מרחב פלנטארי משותף אלא גם כי,  ועד כמה שזה עשוי להישמע מוזר, הנכם משתפים פעולה זה עם זה בממדים ומציאויות חיים אחרות זו הסיבה בעטיה ישוע, גדול מורי האנושות, במקביל לפעולותיו הנועזות לעצירת ההסתאבות המוסרית-הרוחנית של ההנהגה הדתית בימיו, נהג לשאת דרשות ולהורות לתלמידיו ולהמונים לאהוב גם את האויבים: "שמעתם כי נאמר ואהבת לרעך ושנאת את אויבך, אבל אני אומר לכם אהבו את אויבכם ברכו את מקלליכם היטיבו לשונאיכם והתפללו בעד מכאיביכם ורודפיכם" ( מתי ה', מ"ג-מ"ה) מכאן, שהדרך הנכונה היא זו המאזנת והממזגת בין פעולה עוצמתית לעצירת הרע (תקיפות ולא תוקפנות! ) לבין לב פתוח ואוהב המברך את הרדומים והישנים בהתעוררות אל ערכי האמת והמוסר של האור!

אהובים-יקרים, כפי שרבים מכם יודעים, המספר 8  מבטא את תודעת "הנצח" לפיה, הנשמות שאתם, הבריאה והאל נצחיים! מכאן, שהצופן התדרי-התודעתי של המספר 18  הנו ההכרה שכולכם אחד וכולכם נצחיים! נכון הדבר, שעם התקדמות הזמן, חלקים רחבים יותר בקרב אוכלוסיית המין האנושי נעשים מודעים לאחדותם ולנצחיותם אולם, עדיין מתקשים לחיות על-פי אמת טהורה-נשגבה זו, במובן של לסנכרן את כל מחשבותיהם, רגשותיהם, רצונותיהם ומעשיהם אליה!

אהובים-יקרים, שנת 2018 שמה ב"קדמת הבמה" את הסנכרון המקודש בין צ'אקרת האצטרובל לצ'אקרת הלב ואנו נסביר, על-מנת להשיג את תודעת "אחדות החלקים" אשר מיוצגת על-ידי  המספר 1 שב-18  נדרש להתחבר לצ'אקרת הלב אשר נתיבה הרוחי הנו "אהבה", והרי רגש האהבה הנו 'הדבק' התדרי  שמאחד בין כל חלקי השלם! כדי להשיג את תודעת "הנצח" אשר מיוצגת על-ידי המספר 8  שב-18 נדרש להתחבר לצ'אקרת האצטרובל אשר נתיבה הרוחי הנו "אמת", והרי כל מה שהוא נצחי הוא אמת, וכל מה שהוא זמני וחולף הוא שקר ואשליה! מכאן, שעבודה תדרית-מדיטטיבית שמדגישה את הסנכרון המקודש שבין צ'אקרת הלב לצ'אקרת האצטרובל חשובה  למיצוב נכון על המדרגה התודעתית-התפתחותית של שנת 2018 שהנה אחדות ונצחיות!

אהובים-יקרים,  המודעות למגמה האבולוציונית של שנת 2018 שבמרכזה יצירת הסנכרון המקודש בין הלב לאצטרובל תסייע לכם לצלוח את אתגרי ההתפתחות של השנה הקרובה גם במובן הבריאותי-הגופני!  היעדר תשומת הלב לשני מרכזים אנרגטיים חשובים אלה, עלולה להפר את האיזון הגופני וליצור את אותם סימפטומים ומחלות באזור הראש (מיקום האצטרובל) ואזור החזה (מיקום מרכז הלב) כלומר, במהלך השנה הקרובה, אנו חוזים  מגמת עליה בכמות האנשים, שיסבלו מתופעות של כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורות, בעיות נשימה, דלקות ריאות, אלרגיות, גירודים  ופריחות באזור החזה,  אי-סדירות של קצב הלב, ועד מחלות קשות יותר של מומים וגידולים באזורים אלה.

אהובים-יקרים, הואיל ושנת 2018 שמה במרכז את צ'אקרת האצטרובל אשר נתיבה הרוחי הנו נתיב ה-"אמת" של חיבור לאמת הגבוהה ולחוכמת האינסוף הקוסמית  טבעי, שלא לומר מתבקש, שהשנה הקרובה תהייה בסימן ארכי-מלאך מיכאל אשר אוחז בידו הימנית את "חרב האמת המוזהבת-המקודשת", והרי כל מה שהוא "אמת" הוא "אוהב" וכל מה שאיננו "אמת" איננו "אוהב" מכאן, שצופן החיבור המקודש בין הלב לאצטרובל הנו "אהבת האמת" או מהכיוון הנגדי-המשלים "אמת אוהבת"!!!

להלן 'הוראות הפעלה' למדיטציה "סנכרון אצטרובל-לב", שמופיעה במאמר-התמסורת: צופן דצמבר: "מֵרַב  דָּץ!"   עם שינוי קל:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

2. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות (מלמעלה למטה) מתוך כוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן, ניתן לדמות נר דולק בכל צ'אקרה

3. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו" צינור אור"/"סולם אור" נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים

4. נשמו אל צ'אקרת האצטרובל ("המוח הבין- ממדי", הצ'אקרה ממוקמת בחלק האחורי של הראש), דמו בעיני רוחכם אותה נפתחת ומתמלאת ספירלות/נקודות אור

5.דמו קרן אור מוזהבת נשלחת ממרכז האצטרובל אל מרכז הלב, ראו את האור מתפשט בצ'אקרת הלב,  ואת פרח הורד הולך ונפתח במרכזה…

6. נשמו לקשר המקודש שבין הראש ללב תוך אמירת המנטרה: "הנני אחדות ונצח, אהבה ואמת!"

 7. חזרו לנשום כרגיל, ובזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם