המֶרֶץ של חודש מרץ ומה מגיד מזל דגים?!

עריכה מחודשת: 4 מרץ, 2022

אהובים-יקרים, חודש מרץ מאציל אל מרחבכם הארצי את תדרי המים המקודשים אולם, בשונה משני קודמיו, ינואר אשר הדגיש את האיכות השקופה הצלולה של המים, ופברואר את האיכות העמוקה הנסתרתשלהם, חודש מרץ מדגיש את האיכות המואצת הנמרצת של המים, מרץ מלשון מֶרֶץ שמובנו אנרגטי, מואץ ומהיר.

אהובים-יקרים, ניתן לחזות באיכותם המואצת הנמרצת של המים באותם מופעי טבע של מפלים ונהרות בעלי זרימה עזה ועוצמתית. מכיוון, שיסוד המים בעולמכם וביקום כולו מסמל את כוחות החיים וההתחדשות, השינוי והטרנספורמציה חודש מרץ מכוון אל-עבר תנועה התפתחותית מואצת לפיכך, חודש זה מאתגר אתכם לאזור את האומץ הדרוש על-מנת להיענות לכוחות השינוי הקוסמיים שנעים בקצב מהיר ואינטנסיבי לעתים קַדַּחְתָּנִי כמעט בצורה זו,הנכם  ממצבים עצמכםעל הנתיב הראשי המרכזי של התוכנית הבריאתית הכוללתבמקום להמשיך לנוע על מסלול צדדי ומואט.

אהובים-יקרים, האיכות המואצת הנמרצת של חודש מרץ קוראת לגייס כוחות פנימיים של קשב וערות מוגברים בכדי להבטיח שהבחירות וההחלטות מיושרים לרצון העצמי האלוהי ותוכנית הנשמה, ולא חלילה כפי שקורה פעמים הרבהמונעים מהיבטי נפש נמוכים של אימפולסיביות וקוצר רוח. בשביל להבטיח שהבחירות וההחלטות שלכם בקו ישר עם הנתיב הנשמתי המלצתנו אליכם להיעזר בנו דרך זו המשרתת אותנו מקדמת דנא שכן, ההבדל בין הליכה לבד בדרך של ניסוי טעיה ותהייה לקבלת ליווי והדרכה ממקורות האור העליונים הוא כבין יום ללילה.

אהובים-יקרים, חודש מרץ הנו בסימן מזל דגים המשויך ליסוד המים. להבדיל מבעלי החיים ביבשה ובאוויר אשר לכל אחד קול ייחודי משלו בעל השפעה תדרית תודעתית מסוימת כך למשל, התרנגול קורא, היונה הומה, החתול מיילל, הכלב נובח, האריה שואג, הכבשה פועה, הפרה גועה וכיו"ב, קולם של הדגים לא נשמע או ליתר דיוק קולם נשמע דרך האיכות השקטה הדוממת של מעמקי הימים והאוקיינוסים.  דגים מלשון מגיד נשאלת השאלה אם כן, מה מגידים הדגים? 

אהובים-יקרים, האיכות השקטה הדוממת של הדגים מחברת אל העוצמה האינסופית של היקום, תכליתה להעיר ולעורר את האדם לשקוד על החיבור לאותו חלק פנימי המהות הנצחית של קיומו.  דממה מלשון ממד ה' מלמד, שהחיבור אל הממדים הגבוהים העליונים הנסתרים הנצחיים של היקום והקיום עובר דרך הדממה! האיכות הדוממת נמצאת במרכזה של כל פעילות מדטטיבית במהלכה המודט מדומם את תנועות גופו ומשקיט את המחשבות.

אהובים-יקרים, פיו וזנבו של הדג בדמות הגאומטריה המקודשת של המשולש כאשר שני חודי המשולש פונים לאותו כיוון באופן זה, בשעה שהדג עולה מעל המים שני המשולשים של הפה והזנב פונים השמיימה ומסמלים אתרצון החומר להתחבר לרוח מראה זה, נועד לעורר באדם את התשוקה להתאחד עם המקור האחד.

אהובים-יקרים, סמל מזל החודש דגים מופיע בדמות זוג דגים כשכל אחד פונה לכיוון הנגדי:

הדג השמאלי שפונה מעלה מבטא את העיקרון הנקבי של הקבלה ואת משולש החומר במגן דוד  שמסמל את רצון האדמה להתאחד עם השמיים

 הדג הימני שפונה מטה מבטא את העיקרון הזכרי של הנתינה ולפיכך את משולש הרוח במגן דוד שמסמל את רצון השמיים להתאחד עם האדמה

בהלימה למזל דגים חודש מרץ מאציל אל מרחבכם את תדרי המים הנקביים באיכות הזכרית העוצמתית שלהם בנוסף, צופן שם החודש העברי המקביל מרמז על האצלת תדרי האור המואצים המועצמים אדר מלשון אור דר  וגם אור רד.

אהובים-יקרים,  תפיסה מוטעית שהשתרשה גורסת, שחוזק פיזי גדול יותר מעיד על עוצמה רבה יותר, ברצוננו לבאר שההפך הוא הנכון. ככל שתדרי האור עילאיים ועוצמתיים יותר הם בעלי איכות מעודנת ורכה יותר במילים אחרות, עוצמה שווה רוך ועידון: רוך צליל הגייה רוח, עידון מלשון עד שפירושו נצח,היש עוצמתי יותר מהנצחי האינסופי?!

אהובים-יקרים, ככל שגוף דחוס יותר תנועתו כבדה ואיטית והוא פגיע ושביר יותר לעומת זאת, ככל שגוף קלוש יותר תנועתו מהירה וקלילה, והוא עוצמתי וחסין יותר. יסוד המים המופיע בשלושה מצבי צבירה ממחיש זאת היטב:

קרח– רמת הדחיסות הגבוהה ביותר ומכאן גם הכבדות והשבירות, באמצעות מסה של כוח ניתן לשבור קרח!

מים– רמת דחיסות בינונית ומכאן גם תנועתם המואצת המהירה, לא ניתן לשבור מים!

אדים– רמת הדחיסות הנמוכה ביותר, תנועתם קלילה ומתפשטת במהירות לכל כיוון, האדים לא זו בלבד שאינם ניתנים לשבירה אלא גם בלתי ניתנים לתפיסה! ניסיתם פעם 'לתפוס' אדים?

אהובים-יקרים, הואיל וחודש מרץ מכוון אל האיכות המואצת הנמרצת של תדרי המים הוא מניח בקדמת הבמה את הסנכרון המקודש שבין שלוש צ'אקרות: מקלעת השמש, לב ו-כתר בראשי תיבות מלך, מהי המשמעות האמיתית הנכונה של מלך אם לא להוות כלי אשר מוליך את תדרי האור ותמסורות הרוח משום כך, ראשוני המלכים שאול, דוד ושלמה נבחרו ישירות על ידי האלוהות. להלן  הנחיות למדיטציית מלך ההולמת את האנרגיות של החודש:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

2. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות ( מלמעלה למטה ) מתוך כוונה להרחיב ולפתוח אותן, ניתן לדמות במרכז כל צ'אקרה להבה בגוון ההולם אותה: כתר-לבן, עין שלישית-סגול, גרון-כחול, לב-ירוק/ורוד, מקלעת השמש-צהוב, מין-כתום, שורש-אדום

3. התמקדו במקלעת השמש ודמו אותה מתמלאת בחתיכות צמר גפן לבנות ורכות, נשמו והרפו לתחושת הרכות והעדינות העוטפת מרכז זה

4. ממקלעת השמש נועו בעדינות מעלה אל מרכז הלב, דמו אותו מתמלא בהדרגה בענני צמר גפן צחים ולבנים, רכים ועדינים, התמסרו לנעימות שבהרגשה זו

5.ממרכז הלב המשיכו מעלה אל מרכז הכתר, ראו אותו מתמלא אט אט בפתיתי שלג דקים ועדינים, צחים ולבנים אשר יורדים מהרקיעים העליונים, בדומה לשכבת הטל הלוא הוא אותו מן הנקטר האלוהי שאכלו בני ישראל במדבר

6. ראו בעיני רוחכם כיצד ענני טל מולבנים וזכים, דקים ועדינים עוטפים את כל שדה האנרגיה שהנכם וממלאים את כל ישותכם, בוהק לבן קורן ממכם

7.בזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם

בתום תמסורותינו מברכים אנו אתכם בהאצה התפתחותיתוהשכנה מועצמת של העצמיות הנשמתית בעצמיות הארצית היום יומית, אמן.