העוצמות הרוחניות של נובמבר = בו מָן רב ומר חשוון = רָם חוֹשֶׁן

עריכה מחודשת: 1 נובמבר 2021

אהובים-יקרים,  ניתן להכתיר את נובמבר כחודש עם העוצמות הרוחניות הגבוהות ביותר, מספרו בלוח השנה הלועזי 11 מסמל הארה: שתי ספרות האחד מימין ומשמאל כנגד שני עמודי השער יכין ובועז בבית המקדש שבנה שלמה המלך: "ויקם את העמודים לאולם ההיכל, ויקם את העמוד הימני ויקרא את שמו יכין ויקם את העמוד השמאלי ויקרא שמו בועז ( מלכים א', ד', כ"א ). העמוד הימני מייצג את הבורא והעמוד השמאלי את השכינה.

אהובים-יקרים, יכין מלשון כן י' מבטא התמסרות, בועז מלשון בו עוז מבטא עוצמה. שמות העמודים  הימני שמבטא איכות  נשית של התמסרות, והשמאלי איכות זכרית של עוצמה מצביעים על המגמה האבולוציונית העכשווית הקוראת למיזוגם ואיחודם מחדש של הזכרי עם הנקבי. התמסרות ועוצמה הם שני צדדי המטבע:  התמסרות לרוח מחברת לעוצמה ברמה הגבוהה ביותר, ועוצמה אבסולוטית מקורה בהתמסרות לרוח.

אהובים-יקרים, נובמבר מלשון בו מָן רב הווה אומר, מזון רוחי אדיר, ומר חשוון בסיכול  אותיות רָם חוֹשֶׁן. אבני החושן שהופקדו בידיו האמונות של אהרון הכהן שהיה מאסטר הגבישים בעידן אטלנטיס, וששלמה המלך גלגול נשמתי ישיר שלו, נועדו  לרומם תדרית תודעתית את בני ישר-אל ולסייע להם בתהליכי טרנספורמציה ועלייה בתודעה.

אהובים-יקרים,  מזל החודש עקרב מכוון גם כן לאחד בין  רובד הקיום הגשמי לרובד הקיום הרוחי.  באסטרולוגיה העקרב נקשר לצ'אקרת המין ולאברי הרבייה וההולדה. עקרב מלשון קֵרֵב ע'=עין שלישית  מכאן, שהאתגר ההתפתחותי החודש הוא התנועה האנכית של התעלות החומר אל הרוח וסנכרון בין צ'אקרת המין לצ'אקרת העין השלישית.

אהובים-יקרים, תפיסה שגויה רווחת מתייחסת לצ'אקרות המין והעין השלישית כמנוגדות זו לזו, במובן שלמרכז המין תפקיד גשמי ולמרכז העין השלישית תפקיד רוחני ברם, בעומק הדברים מתחוור ששתיהן אמונות על תפקיד זהה מהכיוון ההפכי: העין השלישית מבטאת ראיה על-חושית מעֵבֶר למציאות הפיזית, באמצעותה האדם עובר מרובד ההוויה הגשמי אל רובד ההוויה הרוחי מכאן, שהעין השלישית מייצגת את משולש החומר במגן דוד שקודקודו פונה מעלה ומבטא את רצון החומר להתאחד עם הרוח. מרכז המין מבטא את התנועה ההפוכה של משולש הרוח במגן דוד שקודקודו פונה מטה של רצון הרוח להתאחד עם החומר משום, שנשמה עושה את המַעֲבָר מרובד הקיום הרוחי אל רובד הקיום הארצי דרך אברי הרבייה וההולדה עוּבָּר מלשון עוֹבֵר.

אהובים-יקרים, צופן שם הכוכב השליט של חודש זה פלוטו מרמז, שכדי ליהנות מהלִטּוּף  האוהב של הרוח עלייכם תחילה לפלוט מחייכם את הטפל, כל שאינו תואם עוד את מקומכם ההתפתחותי הנוכחי או ליתר דיוק את המדרגה ההתפתחותית הבאה, ובבחינת גורם מפריע, מסיח ומעכב הכוונה למערכות יחסים, עיסוקים, מקומות, חפצים  וכיו"ב.

אהובים-יקרים, האנרגיות של נובמבר ומר חשוון ביחד עם השפעות מזל החודש עקרב והכוכב השליט פלוטו מבליטים את הפוטנציאל הרוחני הכביר של החודש המכוון אל-עבר התחדשות והתעוררות רוחנית, טרנספורמציה ולידה מחדש. בידכם הבחירה האם להיוותר במקומכם הנוכחי או לעבור בשער ולנוע אל-עבר מדרגה התפתחותית חדשה במימוש תכנית הנשמה והבריאה לזמן עכשווי.

להלן הנחיות למדיטציית ע' קרב:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

2. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות ( מלמעלה למטה ) מתוך כוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן, ניתן לדמות נר דולק בכל צ'אקרה

3. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו צינור אור/סולם אור נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים

4. דמיינו קרן אור/ חוט אור מוזהב שמחבר בין צ'אקרת העין השלישית לצ'אקרת המין ונשמו אליו באופן הבא: תרגלו  מספר נשימות בהן בשאיפה האוויר גולש מהעין השלישית אל צ'אקרת המין ובנשיפה האוויר עולה מצ'אקרת המין אל העין השלישית. כעבור זמן מה עברו לעשות ההפך, בשאיפה חושו את האוויר עולה למעלה מצ'אקרת המין אל העין-השלישית, ובנשיפה גולש מטה מצ'אקרת העין-השלישית אל צ'אקרת המין

5. חזרו לנשום כרגיל, ובזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם