צופן אוקטובר ומזל מאזניים: היו מאזינים לתְּהוּדַת הטבור הקוסמי!

עריכה מחודשת: 30 ספטמבר, 2021

אהובים-יקרים, האתגר ההתפתחותי של חודש אוקטובר יצירת הוֹלְמוֹת לתְּהוּדַת המרכז הקוסמי כפי שמרמז צופן השם אוקטובר מלשון  אקו Eco  שפירושו באנגלית הד ביחד עם המילה טבור שמשמעותה בעברית מרכז.

אהובים-יקרים, האנרגיות באוקטובר מכוונות לתנועת היאספות וחיבור למרכז הפנימי שבמקלעת השמש. אדם שמחובר למרכזו הפנימי חש בגלי האנרגיה ובתְּהוּדוֹת הנובעות מהטבור הקוסמי. מכאן, שבחודש זה טוב ונכון לשקוד על הסנכרון המקודש שבין צ'אקרת מקלעת השמש האמונה על טיפוח המרכז הפנימי לצ'אקרת הגרון האמונה על פיתוח האזנה הפנימית.

אהובים-יקרים, מזל החודש מאזניים מלשון אוזניים האיבר של השמיעה ושיווי המשקל מורה אמת נשגבה לפיה האזנה פנימית מסייעת באיזון פנימי של נשמה, נפש וגוף. זאת ועוד, אדם שמחובר למרכזו הפנימי אינו מוסח על ידי רעשים פנימיים וחיצוניים. במצב זה של שקט פנימי המכונה נִירְוָונָה פנוי לקלוט את מסרי הרוח שנשמעים בקול דממה דקה. יוצא מכך, שאת שאומר ומשמיע באוזני אחרים מקורו ברוחי העליון ולא בעצמי הנפש הקרוי אגו, מדרגה זו מכונה תקשור.

אהובים-יקרים, התנועה אל המרכז הפנימי היא הדרך הנכונה לשמוע את דבר הרוח ולקבל מסרים ממקורות האור וההדרכה העליונים. בפרשת האזינו שנקראת בסמיכות לשנה העברית החדשה, הוד קדושתו משה רבנו מורה לבני ישר-אל שירה שהיא נבואה אודות מה שצפוי לקרות אותם באחרית הימים הזמן בו הנכם נמצאים. המשפט הפותח: "האזינו השמיים ואדברה, ותשמע הארץ אמרי פי" ( דברים ל"ב, א')  מלמד, שהאזנה קודמת ומכשירה את הקרקע לדיבור כלומר, על מנת להעביר את תמסורות הרוח באופן נקי ונכון נצרך האדם להפנות קשב דרך האוזניים הפנימיות התדריות.

אהובים-יקרים, האדם הרוחני זה שקשוב לקריאות התדריות ולגלי התהודה הנובעים ישירות מהטבור הקוסמי, ממצב עצמו במרחב של נתיבי אור בו מושלת חוקיות חדשה עצמאית ובלתי כפופה לחוקי הפיזיקה והכבידה הארציים. ההרגשה במרחב אורי זה היא של  יד נעלמה שכהרף עין מושכת את האדם החוצה  ממקומו הנוכחי  ומניחה אותו במקום חדש לגמרי בתַּצְרֵף!  משל למשחק שחמט בו מתברר לפתע שהחייל/הרגלי נמצא כמה מהלכים קדימה מהיכן שהיה מונח רגע קודם לכן.

אהובים-יקרים, צופן שם החודש המקביל בלוח השנה העברי תשרי מלשון רשת י' מרמז על רשת חוטי האור בעלת אינסוף מעברים נסתרים באמצעותם ניתן לעבור במהירות וקלות ממציאות אחת למציאות אחרת מבלי תלות בזמן ומרחב. משום האלסטיות שלה התנועה בלתי מוגבלת ואפשר לנוע לכל כיוון: למעטה/למטה, ימינה/שמאלה, קדימה/אחורה, בקו ישר או אלכסוני, למתוח או לכווץ בתמצית, מתקיימים בה אינסוף אפשרויות למעברים ממציאות קיימת לאחרת. בעוד שהחוקיות הישנה נמשלת למבוך בו חלק מהמעברים חסומים ואפשרויות התנועה מצומצמות, החוקיות החדשה נמשלת לרשת עם מעברים פתוחים ואין סוף אפשרויות תנועה. מדובר על  לעבור ממערכת לינארית לרב-ממדית, איזו  עדיפה בעיניכם?!

אהובים-יקרים, בחודש זה מומלץ באימוני המדיטציה להניח את הפוקוס על סנכרון בין מרכז הגרון למרכז מקלעת השמש למען הולמות עם תהודות  הבריאה.

להלן 'הוראות הפעלה' עבור מדיטציית הטבור הקוסמי:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

2. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות ( מלמעלה למטה ) בכוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן, ניתן לדמות נר דולק בכל צ'אקרה

3. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו צינור אור/סולם אור נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים

4. קחו מספר רגעים ונשמו אל המשולש האנרגטי שנוצר בחיבור המקודש שבין האוזניים למרכז הגרון ( משולש הרוח אשר קדקודו פונה כלפי מטה )

5. דמו קרן אור שנשלחת ממרכז הגרון ( קדקוד המשולש ) למקלעת השמש באופן זה נוצרת גאומטריית  הגביע הקדוש

6. התמקדו בנקודה המרכזית של מקלעת השמש ונשמו אליה, חושו את מנהרת האור מעין חבל טבור  שהולכת ונפתחת בהדרגה, ודרכה הנכם יכולים לחוש בגלי האנרגיה ובתהודת הטבור הקוסמי

7. בזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם