צופן פברואר ומזל דלי: המעבר מיסוד האוויר הרעיוני ליסוד המים ההריוני!

עריכה מחודשת: 6 פברואר, 2022

אהובים-יקרים, פברואר מאציל אל מרחבכם הארצי את תדרי המים הנקביים. בשונה מקודמו ינואר שביטא את האיכות הצלולה השקופה של המים, פברואר מבטא את האיכות העמוקה הנסתרת של המים והסודות האצורים במעמקי האדמה, עומק מלשון: ע'= עין שלישית, ו'= ו החיבור, מ'= מים, ק'=קרקע.

אהובים-יקרים, גאיה רוח האדמה קיבלה על עצמה במסירות מוחלטת את רובד הקיום הגשמי. כמה הוד וקסם יש ביכולת של גאיה להצמיח מרחמה אין סוף זנים ומיני עצים וצמחים שמעניקים מענה לכל צרכיו של האדם- הרוחניים, הרגשיים והפיזיים: הריח והיופי של הפרחים פותחים את הלב ומחברים לתדרים של שמחה וחגיגיות, הצמחים הירקות והפירות משמשים להזנה וריפוי, הכותנה לייצור בגדים ונייר, העצים לבערה ולבניה וכן הלאה. כל שהנכם זקוקים לו קיומית והתפתחותית נובע באורח פלאי ממש מבטנה של גאיה, צופן המילה פברואר מרמז על האוצרות העולים מבטן האדמה: פברואר מלשון פָּרוּ ו-בְּאֵר. אין זה מקרי, שהחודש העברי המקביל שבט הוא חגם של העצים והצמחים.

אהובים-יקרים, פברואר מניח בקדמת הבמה את הסנכרון המקודש שבין צ'אקרת העין השלישית האמונה על ראית הנסתר לצ'אקרת מקלעת השמש מרכז ההזנה שממוקמת באזור הבטן. המנטרה שמסייעת לעירור הסנכרון התדרי בין שתי צ'אקרות אלה הנה "עם קם" מלשון: ע'=עין שלישית, מ' ו-ק' האותיות הראשונות של מקלעת השמש, ומ'=מים.

אהובים-יקרים, המילה בְּאֵר שחבויה בשמו הלועזי של החודש מחברת אל מזל החודש דלי, ומעניקה לו את האיכות המשלימה של יסוד המים אנו נבהיר, באסטרולוגיה הדלי משתייך ליסוד האוויר ומסמל חשיבה רעיונית, מקוריות וחדשנות, דלי בהיפוך אותיות ילד,  עולמם של ילדים הנו עולם הדמיון והמשחק. ילדים חוקרים ומתנסים ברעיונות בצורתם התיאורטית טרום הבאתם לידי מימוש והגשמה במציאות הפיזית כך למשל, ילד שאוהב לבנות בניינים מקוביות עתיד יום אחד להפוך לאדריכל, ילד אחר שאוהב לבנות מטוסים עשוי להפוך בבגרותו לטכנאי מטוסים וכן הלאה, זוהי אם כן הזווית האווירית של מזל דלי אך מה בנוגע להיבט של המים?

אהובים-יקרים, הדלי מהווה כלי קיבול לנשיאת מים, ובתקופות קדומות  שימש גם לשאיבת מים מהבאר. בעוד שיסוד האוויר מסמל את השלב הראשוני של הגיית תכנית רעיונית, יסוד המים אמון על פיתוחה וטיפוחה, הפרייתה והבשלתה של התוכנית, בדיוק כשם שזרע שנטמן באדמה או מונח בצנצנת זקוק למים על-מנת להנביט ולגדול, וכשם שעובר מתפתח ברחם שהנו מרחב של מים.

אהובים-יקרים, באסטרולוגיה הזמן הנוכחי מכונה "עידן הדלי", בהשפעת הדלי בתקופה זו   האנושות עושה את המעבר מחשיבה מוחשית קונקרטית לחשיבה מופשטת אווירית. המיזוג של יסוד האוויר עם יסוד המים נותן אותותיו בהאצה טכנולוגית ופיתוח אביזרים לאחסון מידע והעברתו במהירות הבזק לכל מקום ברחבי הפלנטה.

אהובים-יקרים, בדומה למזל דלי גם שמו העברי של החודש נקשר עם יסוד האוויר: שבט מלשון  שֵׁבֶט שפירושו מטה.בכתובים, האלוהות מורה למשה להרים את מטהו כלפי מעלה, תנועה מקודשת שמבטאת את החיבור לרוח יסוד האוויר,  אוויר מלשון "אור י'". הנפת המטה כלפי השמיים ולאחריה הטייתו כלפי המים מסמלת חיבור בין שמיים לארץ: "ואתה הרם את מטך ונטה את ידך על הים ובקעהו" ( שמות י"ד, ט"ו ).

להלן הוראות הפעלה למדיטציית "עם קם" ההולמת חודש זה:

1.הרפו והיכנסו למצב מדיטטיבי בכל דרך שמוכרת ונעימה לכם

2. נשמו נשימות לשבע הצ'אקרות ( מלמעלה למטה ) מתוך כוונה להרחיב/לפתוח/להאיר אותן

3. התמקדו בצ'אקרת הכתר ודמו צינור אור/סולם אור נמשך ממנה אל הרקיעים העליונים

4. דמו קרן אור מוזהבת נשלחת ממרכז העין-השלישית אל מרכז מקלעת השמש, נשמו נשימות מודעות אל חיבור אנרגטי מקודש זה

6. אפשר לשהות עוד כמה רגעים בסנכרון התדרי שבין העין-השלישית למקלעת השמש, תוך כדי חזרה על המנטרה "עם קם" ( בלב או בקול )

7. בזמן שנכון לכם סיימו את המדיטציה בדרך שמוכרת ונעימה לכם

בתום תמסורותינו אנו מברכים אתכן ואתכם  בהליכה בדרך אמת רוחנית שתמציתה יצירה משותפת עימנו ועם מקורות האור העליונים דהיינו, רעיונות שמפיחים חיים ומתפתחים  להריונות, אמן.